ŚLĄSKA MŁODZIEŻ GÓRĄ

Młodzież ze Śląska pokazała nam dobrą koszykówkę. Przegrywamy 3 z 4 kwart i cały mecz 11 punktami.
Zaległy mecz 1. kolejki rozgrywaliśmy w środę 21 października. Po dobrym meczu z Żarami byliśmy optymistycznie nastawieni, tym bardziej, że wracali Kaczmarek i Rybakowski (razem 16 punktów).
Od początku to zespół ze Śląska narzucił styl gry. My graliśmy niemrawo, jakby dzień w pracy był odczuwany w organizmie mentalnie i fizycznie. Przegrywamy pierwsza kwartę 19-24. W drugiej kwarcie wyraźnie wstępuje w nas werwa. Mocna gra w obronie uskrzydla nas w ataku. Wygrywamy zdecydowanie 18-11 i na przerwe schodzimy do szatni z wynikiem 37-35.
Początek trzeciej kwarty to katastrofa. Śląsk robi największy run w grze 0-9 i wychodzi na prowadzenie, które dowozi do końca. My rzucamy 9 punktów a goście aż 20, co przesądza o wyniku spotkania. Ostatnia odsłona zacięta, jednak także dla gości 2 oczkami i kolejna przegrana staje się faktem. Młodzież Śląska wygrywa 62-73.

W drużynie Śląska grał nasz były zawodników - Jakub Bereszyński, który przed meczem został nagrodzony (2000 PLN) za zasługi dla kościańskiej koszykówki przez firmę Remli reprezentowaną przez Panią Annę Majewską .

Punktowali: Paweł Ciążkowski 17, Michał Hebdzyński 11, Paweł Klimaszewski 10, Mateusz Kaczmarek i Michał Rybakowski po 8, Patryk Plewiński 4, Mikołaj Rau i Aleksander Adamczyk po 2.