PEWNA WYGRANA

Mecz w Żarach miał być ostatnim w tym roku. Jesli chcieliśmy utrzymać 4. miejsce w ligowej tabeli - musieliśmy zwycieżyć. 

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny były świetnie dysponowane z dystansu. Gospodarze grając bez Dera, zdecydowanie zwalniali grę. Nasz zespół miał za zadanie grać szybko do przodu i męczyć rywala, który na ławce nie posiadał tego dnia wartościowych zmienników. Do połowy drugiej kwarty drużyna z Żar dzielnie trzymała się, jednak brak zmian był widoczny i przełożył się na końcówkę kwarty. Na przerwę schodziliśmy z 16-punktowym prowadzeniem.

Po zmianie stron gospodarze próbowali wrócić do gry, jednak zwyczanie nie mieli na to sił. Kolejne kwarty padły naszym łupem. Mecz miał być trudną przeprawą, jadnak z biegiem czasu stawał się łatwiejszy. Wszyscy nasi zawodnicy zdobyli punkty. Efektownych wsadem w kontrze popisał się Hubert Każmierczak. Z bilanesm 11-4 udajemy się na przerwę świąteczną.

Link do statystyk : https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/142986/bc-swiss-krono-zary---basket-club-obra-koscian.html

BC Swiss Krono Żary - BC Obra Kościan 78:108(30:29, 13:30, 15:24, 20:25)
Punktowali: Mateusz Kaczmarek 24 (4x3), Jeremiasz Domagała 21 (5x3), Szymon Milczyński 17 , Konrad Stanisławiak 15 (5x3), Michał Rybakowski 11, Hubert Kaźmierczak 8, Adam Nawrocki 6, Jakub Piątek 4, Stanisław Kiszka 2

 

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR VIP

   

SPONSOR STANDARD

   

SPONSOR MINI

   
                                                                                                           

    

   
   

 

 

 

         

  

   
 

 

 

 

 

 

                  
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka