ODPRAWIAMY GRYFA

Mecz w Gryfem Golenów był okazją do zaprezentowania się koszykarzy, którzy na co dzień mniej występują na parkietach.

Jednak pierwsza kwarta nie do końca na to wskazywała. Goście co raz trafiali za trzy punkty i nie chcieli oddać tak łatwo spotkania. Nasi koszykarze umiejętnie wykorzystywali przewagę pod koszem. Wynik pierwszej kwarty 29 : 18.

Druga kwarta to lepsza gra obronna naszego zespołu. Tracimy 13 oczek a sami rzucamy 26. Wynik do połowy 55 : 31.

Trzeci i czwarta kwarta podobnie prowadzone były pod dyktando naszego zespołu. Ostatnio odsłona przyniosła trochę rozlużnienia i pozwoliliśmy przeciwnikowi na rzucenie aż 21 punktów, ale nie miało to wpływu na wysoką wygraną 101 : 63.

Punkty dla Obry:Kabat 22,Sroczyński 20,Kiszka 12,Konieczny 10,Kaczmarek i Stankowski po 9,Ciążkowski , Ratajczak po 6,Rybakowski 5, Rau 2,Majchrzak i Wieczorek 0.