NIESPODZIEWANA WYGRANA

Wyjazd do Jeleniej Góry na mecz z vice-liderem rozgrywek, który dodatkowo nie przegrał u siebie spotkania, miał być pojedynkiem Dawida z Goliatem. Bez Dawida Gruszczyńskiego i Michała Rybakowskiego byliśmy skazani na porażkę.

W pierwszej kwarcie od początku przejmujemy inicjatywę. Gospodarze nie potrafią sobie poradzić z szybkim Patrykiem Stankowskim. dobrze gramy też na tablicach. Wygrywamy 22-27 pierwsza kwartę i z nadziejami zaczynamy spoglądać na wynik końcowy. Druga kwartę tez kończymy 5 punktami do przodu. Do połowy na boisku gospodarzy sensacja 40-50.

W trzeciej kwarcie gospodarze próbują odrabiać straty, jednak nasze założenie i determinacja są nieugięte. Bardzo trudna kwarta dla nas. Z 10 zawodników już 9 jest w rotacji i każdy wnosi coś pożytecznego do gry. Tą kwartę też wygrywamy zaledwie 1 punktem (23-24). W ostatniej kwarcie gospodarze podejmują próbę gry o końcowe zwycięstwo do połowy kwarty. Przy naszym prowadzeniu 20 punktami wynik jest przesądzony. No koniec trenerzy zgodnie dają pograć rezerwowym. Nieoczekiwane zwycięstwo staje się faktem.


KS Sudety Jelenia Góra – BC Obra Kościan 86:99 (22:27, 18:23, 23:24, 23:25)
Punktowali: Patryk Stankowski 18, Mateusz Kaczmarek i Paweł Ciążkowski po 17, Jan Sobiech 12, Paweł Klimaszewski 11, Stanisław Kiszka 10, Rafał Milczyński 7, Aleksander Adamczak 4, Mikołaj Rau 3.

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka