HALLOWEEN NIE PO NASZEJ MYŚLI

Każda seria ma kiedyś swój koniec, ale mało było takich kibiców, którzy obstawiali, że seria zwycięstw zakończy się właśnie w minioną niedzielę w Otmuchowie. Nasz zespół przegrał 95:76 przegrywając w pewnym momencie już różnicą 24 oczek. O takich meczach trzeba po prostu zapomnieć, bo takie mecze były, są i będą się przytrafiać.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy 7:0. Pierwsze punkty Obra zdobyła po blisko 3 minutach. Od tego momentu gra była bardzo wyrównana. Nasi koszykarze po nieudanym początku, doszli przeciwnika na 7:7. Do praktycznie końca II kwarty nic nie zapowiadało tego, w jaki sposób mecz ułoży się dla Naszych koszykarzy. Przełomowy moment meczu nastąpił od stanu 40:39. Od tego momentu przewagę powiększał zespół z Otmuchowa. Należy odnotować, że na parkiecie w Otmuchowie, wystąpili wszyscy zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze meczowej na ten mecz.

Punkty dla Obry zdobywali: Kopciński 18, Kabat 14, Kaczmarek 12, Ciążkowski i Rau po 10, Chałupka 4, Adamczak i Mielnik po 3, Kiszka 2, Szymkowiak i Maciejewski po 0

Najwięcej dla gospodarzy: Garwol 20, Chorostecki 18, Wilk 13

Najbliższy mecz odbędzie się w Kościanie, 5.XI.2016 o godz. 17:00. Przeciwnikiem będzie niepokonany do tej pory WKS Śląsk Wrocław. Serdecznie wszystkich zapraszamy!!