Z OSTROWA Z TARCZĄ

Początek spotkania nie zwiastował emocjonującej końcówki. Pierwszą kwartę rozpoczęliśmy od stanu 0-11, jednak kolejne 8 punktów zdobyli gospodarze. Pierwszą kwartę meczu zakończyliśmy na prowadzeniu 16-26. W połowie drugiej kwarty gospodarze zdołali zmniejszyć straty do 3 punktów, głownie za sprawą Marcina Dymały. Końcówka należała do nas i na przerwę schodziliśmy wygrywając 37-46.
Początek drugiej połowy to nasza doskonała gra. W połowie kwarty prowadziliśmy różnicą 19 punktów (42-61). Jednak znakomicie dysponowany gracz PLK zniwelował przewagę. Jeszcze na 3 minuty przed końcem spotkania różnica wynosiła 3 punkty. To nasz zespół wytrzymał próbę nerwów i 4. zwycięstwo stało się faktem.

Nabzdyk BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - BC Obra Kościan 80:87(16:26, 21:20, 21:25, 22:16)

Punktowali : Michał Rybakowski 27 (5x3), Aleksander Adamczak 19, Paweł Ciążkowski 14, Patryk Stankowski 12, Michał Hebdzyński 6, Stanisław Kiszka 5, Mateusz Kaczmarek 4