ŻARY KONTRA 1/2 OBRY

Mecz z Żarami miał być jednostronnym widowiskiem. Jeden z faworytów grupy D miał przyjechać do osłabionego absencją niemal połowy drużyny Kościana. Szykowała się rzeź, tym bardziej że w piątkowy wieczór na treningu było 6 zgłoszonych do gry graczy Obry.
W połowie pierwszej kwarty to nasz zespół prowadził 14 do 9. Grając w 9 to nasz zespół starał się narzucać wysokie tempo gry. Głównie staraliśmy się grać szybkim atakiem. Z końcem kwarty mecz wyrównał się, a ostatnie słowo należało do gości.
Druga kwarta miało podobny przebieg, jednak nasze tempo spadło a goście skutecznie grali in-and-out. Do przerwy prowadzili zasłużenie 40-47.
Trzecia kwarta to pokaz siły ataku oby drużyn. Bardzo otwarta gra i szybkie rzuty. Tę cześć wygrywamy 33-32. Jak się później okazało to jedyna kwarta, którą wygraliśmy. W ostatniej części mecz, na około 2 minut do końca przewaga stopniało do 4 oczek, jednak nasze szybko oddawane i niecelne rzuty, nie dały nam szans na wygraną.
 
 
Link do statystyk: https://rozgrywki.pzkosz.pl/mecz/111529/bc-obra-koscian----bc-swiss-krono-zary.html
 
 
BC Obra Kościan - BC Swiss Krono Żary 92:100 (24:26, 16:21, 33:32, 19:21)
Punktowali : Paweł Ciążkowski 21, Michał Hebdzyński 18, Aleksander Adamczyk 17, Rafał Milczyński 14, Mikołaj Rau 9, Paweł Klimaszewski 8, Patryk Plewiński 5

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka