ŻARY BEZ PUBLICZNOŚCI

Wyjazdowy mecz w Żarach, w związku z koronawirusem, odbył się bez udziału publiczności. Nasz rywal w Kościanie wyraźnie wygrał 73-99. Nasz zespół osłabiony absencją Gruszczyńskiego i Rybakowskiego wyruszył z dobrym nastawieniem na mecz z 3. zespołem rozgrywek.

Pierwsza kwarta, którą zwykle przesypiamy rozpoczęła się bardzo dobrze. Nasz zespół uzyskał prowadzenie 19-25, jednak zmiennicy wyraźnie osłabili poziom (punkty z ławki 39-6 dla Żar) i gospodarze zniwelowali straty, a nawet wyprzedzili nas w końcówce kwarty 28-27. W drugiej kwarcie ponownie walczyliśmy jak równy z równym z minimalna przewagą gospodarzy na 2 oczka (24-22).

BC Swiss Krono Żary – BC Obra Kościan 86:80 (28:27, 24:22, 16:17, 18:14)
Puntktowali: Paweł Ciążkowski 23, Patryk Stankowski i Aleksander Adamczak po 17, Mateusz Kaczmarek 9, Stanisław Kiszka 8, Rafał Milczyński 3, Jan Sobiech 2, Paweł Klimaszewski 1.