WYGRANA NA WYJEŹDZIE

Wczoraj nasi koszykarze odnieśli bezdyskusyjną wygraną nad zespołem "Gryfa Goleniów". W 4 kolejce 2 LM gr.A pokonali miejscowy zespół 75:32. Pomimo wczesnej godziny rozgrywanego spotkania - 13.00, nasz zespół zaprezentował sie wyśmienicie w pierszej kwarcie, co ustawiło przebieg całego spotkania.
Gospodarze spotkania mieli chęci do grania do momentu ,kiedy nasi koszykarze nie zabrali im "zabawek". W pierwszej kwarcie "Gryf" zdołał trafić do kosza tylko dwa razy. Na parkiecie rządził W.Kabat i jego koledzy.

Widząc taki przebieg spotkania trener W.Ratajczak dał pograć wszystkim graczom po więcej niż 20 minut wykluczając "młodych". Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 42:17 dla gości.
Trzecia i czwarta kwarta ma podobny przebieg do drugiej.

Jedyny minus graczy BC Obra ta słaba skuteczność na linii rzutów wolnych 19/31. W meczach na styku może to być klucz do zwycięstwa. Po tak efektownym zwycięstwie nasi zawodnicy awansowali przynajmniej do dzisiaj na czwartą pozycję w gr,A.

Gryf Goleniowo – BC Obra Kościan 32:75, (5:27, 12:15, 9:18, 6:15)
Punkty dla Obry rzucali: Waldemar Kabat 16, Miłosz Sroczyński 12, Wojciech Majchrzak 11, Patryk Stankowski 10 (11 zbiórek), Mateusz Kaczmarek 9, Paweł Ciążkowski 7, Stanisław Kiszka 6, Michał Rybakowski 4, Mateusz Kauzer i Tomasz Wieczorek 0.