WYGRANA NA START

Na inaugurację sezonu 2018/2019 wygrywamy w Kątach Wrocławskich 90-81.

Pierwsza kwarta to popis szybkości naszych zawodników. Mając problemy w obronie z wyraźnie silniejszymi graczami gospodarzy, w ataku gramy szybko i kombinacyjnie. Pierwsza kwarta kończy się przewagą 29-23.

Druga kwarta jest już bardziej wyrównana i do połowy wygrywamy 7 punktami 51-44.

W trzeciej kwarcie dzięki znakomitej obronie i wysokiej skuteczności rzutowej odskakujemy na ponad 20 pkt. przewagi, co pozwala naszym kontrolować mecz i wprowadzać zawodników rezerwowych. 3. kwartę wygrywamy 28-15!

Ostatnią kwartę przegrywamy 11-22, jednak duża przewaga pozwala nam cieszyć się z sukcesu na wyjeździe.