TWIERDZA PADŁA

Aż dwie dogrywki były potrzebne w Kościanie, żeby rozstrzygnąć mecz z Intermarche II Zielona Góra. W drużynie gości wystąpił dobrze znany Paweł Kopciński.

Pierwsza kwarta spotkania nie zapowiadała emocji. Szybko wyszliśmy na kilkupunktowe prowadzenie. Końcówka należała jednak do gości i wynik po 10 minutach gry to 26-23.

W kolejne kwarcie to goście przejmują inicjatywę. Wygrywają tą część meczu 11 oczkami.

Trzecia kwarta ma podobny przebieg co 2.  Gramy pod dyktando gości. Na parkiecie bryluje Kacper Mąkowski ( 48 pkt w całym meczu).

Ostatnia odsłona to nasz powrót. Kryjemy na całym boisku. niekiedy nieszczęśliwie tracimy łatwe punkty. Jednak wygrywamy 37-25 i doprowadzamy do dogrywki.

Dogrywkę rozpoczynamy od niemocy w ataku. Przez ponad 2 minuty nie trafiamy do kosza rywala. Zryw w końcówce pozwala nam na nadzieje w 2. dogrywce. Niestety, podobnie jak w pierwszej dogrywce, goście punktują nas przy naszym braku odpowiedzi.

Cały mecz przegrywamy 119-133. jest to nasza pierwsza porażka na własnym terenie.