SUDETY POKAZAŁY KLASĘ

Fatalnie rozpoczęliśmy mecz z Jelenią Górą. W pierwszej kwarcie zostaliśmy "przecięci" na pół. Wynik 16-32 nie dawał nam optymistycznych myśli na ten mecz. Kilka chwil w drugiej kwarcie mogło dawać nam nadzieję na korzystny wynik, jednak mądra gra doświadczonych jeleniogórzan, utrzymywała wynik w okolicy 15 oczek przewagi.

W trzeciej kwarcie przeżyliśmy powtórkę z kwarty pierwszej, tylko w mniejszym wymiarze. Przeciwnicy zdobyli 21 punktów przy naszych 12. Kwarta ostatnia to dogranie meczu do końca. Wynik był przesądzony. Na parkiet mogli wejść zmiennicy.

W przebiegu całego spotkanie zagraliśmy na 28% z gry przy 52,6% gości. Sudety prowadziły przez ponad 39 minut meczu.

BC Obra Kościan - Sudety Jelenia Góra 71:96, (16:32, 22:21, 12:21, 21:22)

Punktowali: Dawid Gruszczyński 19, Mateusz Kaczmarek i Michał Hebdzyński (11 zbiórek) po 14, Aleksander Adamczak 11, Michał Rybakowski 7, Rafał Milczyński, Patryk Plewiński i Mikołaj Rau po 2.