STANKOWSKI GÓRĄ

Kolejny mecz rozpoczynamy fantastycznie, jednak zgodnie z przysłowiem, mężczyznę rozpoznaję się po tym jak kończy, a tutaj mamy duże problemy.

W połowie pierwszej kwarty prowadzimy po naszym największym runie w grze 14-4. Do końca kwarty prowadzimy już tylko różnicą 2 oczek (23-21). W drugiej kwarcie wyraźnie następuje niemoc w ataku. Na szczęście po obu stronach. Goście rzucają 17 punktów przy naszych 14. Do połowy wyrównana gra i jedno-punktowe prowadzenie gości 37-38.

Trzecia kwarta jest równie twarda jak 2. Mało trafionych punktów z obu stron. Jednak teraz to my rzucamy o 2 oczka więcej i przed ostatnią kwartą wygrywamy 1 punktem (51-50). Kwarta ostatnia to katastrofa w obronie, dajemy zdobyć 30 punktów przeciwnikowi a sami rzucamy 15.