ŚRODOWE GRANIE

Spotkanie w środowe wieczory w lidze, która nie można nazwać zawodową mają swoje mankamenty. Nasi kibice przekonali się o tym w 4. kwarcie spotkanie z zespołem z Tarnowskich Gór.

Pierwsza kwarta to jak zwykle zaskoczenie naszej drużyny dobrą postawa gości. Szczelne zasłony i dobre dzielenie się piłka spowodowały ,że to goście prowadzili w pierwszym minutach meczu. Jednak czas zabrany przed Trenera Majchrzaka i wyraźne pobudzenie naszych zawodników poskutkowało szybkimi kontrami i lepsza grą w obronie. W drugiej kwarcie zespół gości wyraźnie osłabł co pozwoliło na grę w przewadze i łatwe punkty.,

W trzeciej kwarcie kontynuujemy grę z kwarty drugiej. Wyraźnie zmęczeni goście pozwalają nam na swobodną grę. Niestety w 4. kwarcie daję się odczuć wyraźne rozluźnienie w naszych szeregach (szczególnie w obronie). Tracimy łatwo punkty i odpuszczamy wiele piłek. Gra robi się brzydka a zawodniki na boisku oczekują końcowego gwizdka. Po 3. kwarcie prowadziliśmy już 30 punktami , jednak przegrana w ostatniej odsłonie zmniejszyła wysokość naszej wygranej do 16 punktów.

BC Obra Kościan – KKS Tarnowskie Góry 106:90 (26:21, 27:14, 33:21, 20:34)

Punktowali : Dawid Gruszczyński 27 (4x3), Michał Rybakowski 18, Mateusz Kaczmarek 17, Patryk Stankowski 16, Paweł Ciążkowski 11, Aleksander Adamczak 10, Rafał Milczyński 7.