ŚRODOWE GRANIE

Spotkanie w środowe wieczory w lidze, która nie można nazwać zawodową mają swoje mankamenty. Nasi kibice przekonali się o tym w 4. kwarcie spotkanie z zespołem z Tarnowskich Gór.

Pierwsza kwarta to jak zwykle zaskoczenie naszej drużyny dobrą postawa gości. Szczelne zasłony i dobre dzielenie się piłka spowodowały ,że to goście prowadzili w pierwszym minutach meczu. Jednak czas zabrany przed Trenera Majchrzaka i wyraźne pobudzenie naszych zawodników poskutkowało szybkimi kontrami i lepsza grą w obronie. W drugiej kwarcie zespół gości wyraźnie osłabł co pozwoliło na grę w przewadze i łatwe punkty.,

W trzeciej kwarcie kontynuujemy grę z kwarty drugiej. Wyraźnie zmęczeni goście pozwalają nam na swobodną grę. Niestety w 4. kwarcie daję się odczuć wyraźne rozluźnienie w naszych szeregach (szczególnie w obronie). Tracimy łatwo punkty i odpuszczamy wiele piłek. Gra robi się brzydka a zawodniki na boisku oczekują końcowego gwizdka. Po 3. kwarcie prowadziliśmy już 30 punktami , jednak przegrana w ostatniej odsłonie zmniejszyła wysokość naszej wygranej do 16 punktów.

 

BC Obra Kościan – KKS Tarnowskie Góry 106:90 (26:21, 27:14, 33:21, 20:34)

Punktowali : Dawid Gruszczyński 27 (4x3), Michał Rybakowski 18, Mateusz Kaczmarek 17, Patryk Stankowski 16, Paweł Ciążkowski 11, Aleksander Adamczak 10, Rafał Milczyński 7.

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka