RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM

Na nadmorskie tournee zespół wybrał się bez Rybakowskiego, którego zatrzymały sprawy związane ze studiami. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy z sąsiadem z tabeli zespołem Asseco AMW Gdynia. Młodzi zawodnicy postali bardzo trudne warunki naszym. Wysoka wygrana w Kościanie widocznie rozlużniła naszych zawodników i do przerwy przegrywaliśmy 37-31.

Druga połowa to walka kosz za kosz, jednak młody zespół, który wydawał się być bardziej zmotywowany odnosi sukces i 7 porażka w sezonie staje się faktem. Asseco - Obra 81:74. 

Punkty dla Obry zdobywali:Ciążkowski 31,Majchrzak 12, Kaczmarek 9,Kabat 8,Sroczyński, Stankowski oraz Kiszka po 4,Konieczny 2.

Doskonałe warunki panujące w COS w Cetniewie pozwoliły naszej drużynie na szybką regenerację i wyciągnięcie wniosków. Przypomnijmy, że pierwszy mecz w Kościanie padł łupem gości. Nasz zespół występował wtedy beż Waldemara Kabata, który miał szkolenia związane z pracą.

Pierwsza część meczu to prawdziwa wojna na parkiecie. Mocna i agresywna obrona z oby stron daje niski wynik do przerwy (30-32). 

Druga połowa to skuteczniejsza gra gości. Kilka przechwytów Stankowskiego skutecznie wyprowadza nas na prowadzenie, które utrzymujemy do końca. Wracamy na zwycięską ścieżkę ,pokonując SMS Władysławowo 66:54.

Punkty dla Obry:Kabat 17,Ciążkowski 16, Stankowski 14,Sroczyński oraz Kiszka po 8,Konieczny 3.

 

SPONSOR GŁÓWNY

     

    SPONSOR BIZNES                     PREMIUM

       

 

SPONSOR BIZNES 

         

 

 

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                                   

   

   
                            

     

   
                         

  

   
                                 
                         

   

 

   
                               
                         

 

 

 

   
                               

 

realizacja: Studio Fabryka