POGROM W STOLICY KOSZYKÓWKI

Jedynym dobrym akcentem tego meczu było to, że 3 naszych kibiców otrzymało od naszego sponsora firmy Bel Paese 3 kupony za 30 zł. do wykorzystania za najtrafniejsze wskazanie wyniku spotkanie. Niestety dla nas wygrali kibice, którzy wskazali największą porażkę.

Mecz rozpoczął się fatalnie. Po 5 minutach było 14-4 i nic nie wskazywało na nasza lepszą grę. Byliśmy spóźnieni i źle udzielaliśmy pomocy. Młodzi zawodnicy Śląska bezwzględnie to wykorzystywali. Kwarta  zakończyła się wynikiem 31-16. W drugiej kwarcie graliśmy skuteczniej w ataku i wydawało się, że możemy wrócić do gry, jednak strata w końcówce i celny rzut za 3, skutecznie podciął nam skrzydła.

3 kwarta to znowu pogrom 16 punktami 27-11 i już mecz dla nas się zakończył. W ostatniej odsłonie meczu gra rozluźniła się i zawodnicy gospodarzy kontrolując wynik pozwolili nam zdobyć więcej punktów.

Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Obra Kościan 112:70 (31:15, 25:20, 27:11, 29:24)

Punktowali: Dawid Gruszczyński 16, Rafał Milczyński 12, Michał Rybakowski 11, Michał Hebdzyński, Mateusz Kaczmarek i Paweł Ciążkowski po 9, Stanisław Kiszka 4.