PLESZEW WZIĄŁ REWANŻ

Zdecydowanie nie udał się powrót po świątecznej przerwie naszym koszykarzom. Pierwszy mecz w nowym roku, który zarazem był pierwszym meczem 2. rundy, rozegrany był w Kościanie. W rundzie pierwszej na wyjeździe pokonaliśmy zespół z Pleszewa jednym punktem. Tym razem niestety goście udanie się nam zrewanżowali.

 W pierwszej kwarcie jak zwykle zaczęliśmy ospale. Przegrywaliśmy już 0-6, żeby szybko powrócić i objąć  prowadzenie 23-22. W drugiej kwarcie mecz wyglądał podobnie. Punkt za punkt. Żadna z drużyn nie odstępowała. Wynik znowu jednym oczkiem dla naszej ekipy (19-18).

W trzeciej kwarcie katastrofalnie zareagowaliśmy na serie celnych rzutów gości. Chcąc szybko wrócić do gry podejmowaliśmy nietrafne decyzje, które kończyły się niecelnymi rzutami. Przeciwnicy byli w tym fragmencie bardzo skuteczni w rzutach zza łuku ( prawie 50 % w przebiegu meczu), co podcinało nam skrzydła. Wynik 3. kwarty to 15-30. W ostatniej odsłonie próbowaliśmy "gonić" wynik, jednak doświadczenie gości nie pozwoliło nam  przełamać bariery 10 punktów. Ostatnia kwartę przegrywamy 4 punktami i na otwarcie 2. rundy inkasujemy 1 punkt. 

 

BC Obra Kościan – KS Kosz Pleszew  76:93 (23:22, 19:18, 15:30, 19:23)
Punktowali: Mateusz Kaczmarek i Michał Rybakowski po 14, Paweł Ciążkowski 13, Mikołaj Rau 10, Dawid Gruszczyński 8, Aleksander Adamczak 7, Patryk Stankowski 6, Kajetan Frydrych 3, Paweł Klimaszewski 1.

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka