PIERWSZY MECZ ZA NAMI

Znakomicie rozpoczęliśmy kolejny sezon 2019/2020. Wyjazdowe spotkanie w Pleszewie miało różny przebieg, jednak to my wywozimy cenne 2 punkty i wchodzimy w kolejny sezon ze zwycięstwemŚmiech.

Pierwsza kwarta rozpoczęła się od naporu gospodarzy. Nie potrafiliśmy zatrzymać szybkich kontr gospodarzy, którzy także w ataku pozycyjnym razili nas z dystansu. Pozwoliliśmy zdobyć 30 pkt. przeciwnikom przy naszych 22. Kolejna odsłona to popis Michała Rybakowskiego (9/10 z gry), który trafiał z każdej pozycji i zaliczył 2 wsady. Zdecydowanie wygrywamy kwartę 14-33 i do szatni schodzimy z 11-punktowym prowadzeniem. 

Po przerwie nie możemy znaleźć drogi do kosza rywala. Pudłujemy z dobrych pozycji a przeciwnik jest bezlitosny. Fragment spotkanie przegrywamy 0-16 i przed ostania kwarta nasza przewaga wynosi zaledwie 3 punkty. Ostania kwarta to walka punkt za punkt. Na 7 sekund przed końcem Plawucki zdobywa 2 punkty na remis 95-95, jednak szybkie podanie Milczyńskiego do Ciążkowskiego i wykończenie równo z syreną końcową ustala  wynik na nasza korzyść.


KS Kosz Pleszew – BC Obra Kościan 95:97 (30:22, 14:33, 29:21, 22:21)
Punktowali dla Obry: Michał Rybakowski 24, Dawid Gruszczyński 24, Paweł Ciążkowski 19, Patryk Stankowski 12,                                                         Mateusz Kaczmarek 9, Aleksander Adamczak 5, Rafał Milczyński 4.

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka