LEKCJA KOSZYKÓWKI

27 do 46 to nie przewaga punktowa po pierwszej połowie, ale stosunek zbiórek między nasza drużyna a zespołem z Żar w przebiegu spotkanie. Taka przewaga na tablicach była niemożliwa do zniwelowania. dodatkowo zespół gości zagrał na 48% skuteczności przy 36% naszej.

Pierwsza kwarta rozpoczęła się od niecelnych rzutów z obu stron, jednak goście po swoich niecelnych rzutach piłkę zbierali i skutecznie dobijali - my nie. Nie mogąc znaleźć drogi do kosza rywala próbowaliśmy grać kontrą. W pierwszej kwarcie goście dominowali na tablicach i stąd wynik 16-28. Druga kwarta była najlepsza w naszym wykonaniu. Już wydawało się , że łapiemy rytm,jednak skuteczne rzuty z dystansu podcinały nam skrzydła. W tej kwarcie byliśmy minimalnie gorsi 22-23.

W drugiej połowie rozpoczynamy zryw i doganiamy przeciwnika na mniej niż 10 punktów przewagi, jednak jest to zbyt krótkotrwałe żeby odmienić losy spotkania. Kwartę  mimo dobrego początku przegrywamy 15-20. W ostatniej kwarcie zawodnicy gości wyraźnie kontrolują przebieg spotkanie. Na kilka minut przed końcem trenerzy wypuszczają już rezerwowych graczy, ponieważ wynik jest sprawą przesądzoną. Nasza 4 porażka staję się faktem (3 u siebie).

 

BC Obra Kościan - BC Swiss Krono Żary 73:99 (16:28, 22:23, 15:20, 20:28)
Punktowali: Paweł Ciążkowski 23, Dawid Gruszczyński 15, Mateusz Kaczmarek 12, Patryk Stankowski 7, Mikołaj Rau 7, Michał Rybakowski 3, Aleksander Adamczak i Jędrzej Błaszak po 2. 

SPONSOR GŁÓWNY

   

SPONSOR BIZNES PREMIUM

   

SPONSOR BIZNES 

   

SPONSOR BC OBRA

   
                                                                                                                                                                                                                        

   

   
               

  

   
                         
                 

   

 

   
                       
                       
                       

 

realizacja: Studio Fabryka