KONIEC SEZONU

Dla naszej drużyny ten mecz miał być ostatnia szansą na przedłużenie sezonu. Osłabienie kontuzjami Kiszki, Uliczki i Ciążkowskiego oraz wysoka przegrana na wyjeździe, nie napawały optymizmem kibiców.

Pierwsza kwarta to popis Patryka Stankowskiego, który zdobył 10 pkt z naszych 19. Niestety skuteczna gra pod kosz i celne rzuty z dystansy Politechniki, dają jej prowadzenie 19-24. W kolejnej kwarcie nasza gra nie zmienia się. Niestety zawodnicy z Politechniki trafiają kilka trójek z kontry i skutecznie powiększają przewagę. Do połowy wynik 39-57. Kwartę druga przegrywamy 20-34.

W trzeciej kwarcie wyraźnie widać brak sił. Dodatkowo popisowe akcje Szymańskiego (26 pkt 36 EVAL) skutecznie podcinają nam skrzydła. Kolejna kwarta przegrana nastoma punktami ustawia mecz (11-27). Ostatnia część spotkania to luźna gra Politechniki i danie szansy rezerwowym. Pierwsze punkty dla Obry zdobywają Cezary Wojciechowski i Tomasz Wieczorek. Mecz kończy się wynikiem 76-106.