ATUT DŁUGIEJ ŁAWKI

33 punkty "z ławki" przy tylko 12 przeciwnika okazały się kluczem i  pozwoliły nam cieszyć się z kolejnego zwycięstwa na wyjeździe. W niedzielny wieczór wygraliśmy z AZS Nysa 76-67.

W pierwszej kwarcie dzięki kontratakom wyszliśmy na kilku punktową przewagę, jednak pod koniec przeciwnik dzięki celnej trójce złapał kontakt i ostatecznie wygraliśmy 1. kwartę 17-13.

W drugiej kwarcie do głosu doszedł najlepszy strzelec Nysy - Tomasz Madziar (23 punkty/mecz), który do połowy rzucił nam aż 16 punktów. Dzięki jego fenomenalnej grze nysa wygrała drugą kwartę 20-14 i na przerwę schodziła z przewagą 2 oczek.

Trzecia i czwarta kwarta to zacięta gra i twarda obrona z naszej strony. Wygrywamy obydwie kwarty i ostatecznie zwyciężamy na trudnym terenie.

Za tydzień wyjazd do Wrocławia na mecz z Gimbasketem.